Zawsze do Twojej dyspozycji: +48 616 469 780

chairs

Nasze polskie biuro macierzystej spółki Active Communications International otworzyliśmy w Poznaniu w 2011 roku.

Jako poznańskie Active Communications Europe Ltd Sp. z o.o. (ACI Europe) posiadamy największy i najbardziej rozwinięty dział sprzedażowy spośród wszystkich biur naszej spółki matki.

ACI jest liderem w planowaniu, produkowaniu i realizowaniu konferencji tematycznych w branżach morskiej, energetycznej, chemicznej, farmaceutycznej, kosmetycznej, zdrowotnej i medialnej.

Razem z biurami w Chicago, Londynie, Pune w Indiach, Portland, Milwaukee i Poznaniu, tworzymy światowej klasy eventy, koncentrując się na obszarach o największym znaczeniu dla obsługiwanych przez nas sektorów przemysłu. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości informacji strategicznych dla rozwiązań biznesowych, gdzie publiczność, słuchacze i sponsorzy mogą dostarczać swojej działalności specjalistyczną wiedzę, rozwijać kluczowe kontakty branżowe, wymieniać i pozyskiwać nowe źródła informacji i wiedzy.

Na nasze konferencje zapraszamy menadżerów wyższego szczebla oraz kluczowych liderów branży, aby podzielić się spostrzeżeniami i rzeczywistymi doświadczeniami pracy z uczestnikami.

Nasz wyjątkowy format Konferencji oferuje intymną i wydajną czasowo edukacyjną platformę rozwoju, gdzie nasi uczestnicy mają okazję spotkać się twarzą w twarz z osobami, które mogą pomóc im w osiągnięciu i rozwinięciu ich celów biznesowych.

phonecall

Otwarcie poznańskiego biura w 2011 r. było jednym z najbardziej ekscytujących momentów w mojej karierze. W połowie 2007 roku spakowałem swój plecak, karimatę, spiwór i wyruszyłem na podbój Londynu, Wielkiej Brytanii oraz świata biznesu (brawura młodości?!). Ku mojemu zdziwieniu nie osiągnąłem swoich celów w pełni, ale przez ponad 3 lata intensywnej kariery w londyńskim ACI doszedłem do wniosku, iż model, który stosuje firma mógłby fantastycznie funkcjonować na rodzimym rynku polskim. Możliwość pracy w każdym dziale Londyńskiej firmy–matki, zakiełkowała pomysłem stworzenia takiego oddziału właśnie tutaj w Poznaniu. I tak na początku 2011 roku, ze wparciem londyńskiego biura, ląduję w Poznaniu z laptopem przed nosem, słuchawką przy uchu i w puściutenkim biurze. Dziś zatrudniamy ponad 35 osób i nadal się rozwijamy. Początkowy trud i wyzwania wynagradza mi przyjemność pracy z grupą profesjonalistów, którzy w kreatywny sposób rozwijają naszą aktywność tak w Polsce jak i na świecie.

Hubert Sosnowski, CEO Poland Office

Więcej informacji na temat organizowanych przez nas konferencji, znajdziesz na naszej międzynarodowej witrynie.

ACI Poznań © 2020