Zawsze do Twojej dyspozycji: +48 616 469 780

biuro

Po zakończeniu drugiego etapu rozbudowy polskiego biura, chcemy nadal rosnąć i się rozwijać. To zawsze tworzy doskonałą okazję dla ciekawych i odważnych ludzi, którzy są "pierwszymi", aby szybko rozwinąć swoje możliwości kariery w tym ekscytującym i szybko rozwijającym się biznesie.

Jesteśmy zawsze otwarci i szukamy nowych talentów, którzy chcą dołączyć do naszych zespołów. Nasz poznański oddział jest integralną częścią przedsiębiorstwa jako całości, i jednym z największych biur handlowych. Jesteśmy również odpowiedzialni za produkcję, marketing, sponsoring i działania na całym świecie, współpracując z klientami w wielu krajach Europy, świata.

Każde biuro ACI posiada własną niepowtarzalną tożsamość, ale łączą nas wspólne wartości. Nasza siła pochodzi z możliwości dopasowania się do naszego zespołu różnorodnych talentów, środowisk i perspektyw. Mierzymy wysoko i ciężko pracujemy, osiągając najwyższą jakość we wszystkich dziedzinach.

Potrzebujesz wyzwań? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Chcesz być najlepszy? Chcesz zarabiać świetne pieniądze? Chcesz pracować w środowisku wielokulturowym, międzynarodowym i wielkich ludzi? Chcesz cieszyć się codzienną pracą? Chcesz być częścią nas?

Nie ociągaj się! Prześlij swoje CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do CV prosimy dołączyć poniższe klauzule (bez tych klauzuli nie będziemy mogli rozpatrywać Państwa aplikacji).

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne oraz pozostałe dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji do Active Communications Europe Ltd oraz Active Communications Europe Ltd sp. z o.o. Przedstawicielstwo w Polsce (Pracodawca) zgadzam się na przetwarzanie przez Pracodawcę moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu..

Zgadzam się / nie zgadzam się* (*niepotrzebne skreślić) na przetwarzanie przez Active Communications Europe Ltd oraz Active Commmunications Europe Ltd sp. z o.o. Przedstawicielstwo w Polsce danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Zostałem poinformowany/a i akceptuję, iż:

- w każdym czasie mogę cofnąć zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem Active Communications Europe Ltd, pl. Wiosny Ludów lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

- moje dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych ustawach szczegółowych będą przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) będą przetwarzane na podstawie mojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłem/am wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji,

- Pracodawca może przetwarzać moje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez Pracodawce rekrutacji. W tym celu moje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o prawnie uzasadniony interes Pracodawcy, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi,

- mam prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłem/am zgodę) do innego administratora danych. Mam także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

- moje dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłam/em zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy. Ponadto moje dane osobowe mogą być przechowywane dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 6 miesięcy,

- moje dane osobowe mogą być przekazane dostawcom usług zarządzania kadrami i płacami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych,

- mam prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłosić sprzeciw.

W razie pytań mogę się skontaktować z Pracodawcą pod adresem Active Communications Europe Ltd, pl. Wiosny Ludów 2, 61-831 Poznań lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ACI Poznań © 2020